CAMİ HALILARI

İnancımıza göre bizi Rabbimize yaklaştıran ibadetlerin bir tanesi de namazdır. Camide kılınan namazın, yalnız kılınan namaza göre daha makbul olduğu bildirilmiştir. " Cennete giden yollar mescitlerden geçiyor, Mevla kullarını hep secdelerde seçiyor. " İşte bu bilinç ile sorumluluklarının farkında olarak Cami halısı ve Mescit halılarında markanız: "TAÇ HALI"


İbadethanelerimiz olan cami ve mescitlerimiz için her türlü halı ihtiyaçlarınıza çözüm oluyoruz. Cami ve mescit halılarında;

Yün Cami Halısı, Akrilik Cami  Halısı, Polyamid Cami Halısı, Polip Cami Halısı olmak üzere, farklı hammaddeyle üretilmiş ve üretim sürecinde en kalitelisi hedeflenmiş olan TAÇ CAMİ halılarının, Saflı Cami Halıları, Göbekli Cami Halıları ve Seccadeli Cami Halıları (Mihraplı Cami Halıları) olarak farklı desenlerde üretimi yapılmaktadır. Cami halısı desenlerini Kataloğumuzdan ve web sayfamız olan www.tachali.com adresinden seçebileceğiniz gibi, beğendiğiniz veya kendi tasarımınız olan bir cami halısı modelini de ücretsiz tasarım hizmetleri kapsamında gerçekleştirebiliriz. Ayrıca Cami ve Mescit halılarımızın montajında adeta tamamlayıcı ürünler haline gelen Halı altı ısıtma ( Cami ısıtması ) ve halı altı koruyucu keçe ( Keçe ) satışlarını da toptan ve perakende olarak yapmaktayız.


Unutmayınız ki her firma aynı halıyı satmıyor yani firmaların ürünleri arasında kalite farkları olması kaçınılmazdır. Caminizin boyutuna ve cemaatin yoğunluğuna uygun her çeşit KALİTELİ HALI Taç Halı'da bulunmaktadır. Taç Cami Halıları; cemaate saf tutmasında kolaylık sağlayan ve gözleri yormayan desenlerde, saflı, göbekli, seccadeli, desenli ve düz desensiz olmak üzere bir çok seçenekle ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Desenlerimiz istenmeyen motif ve benzeşen işaret ve resimlere karşı özenle hazırlanmaktadır.


Halılarımız; renk, desen ve kalitede istekleriniz doğrultusunda imal edilebilir. Beğendiğiniz bir deseni, istediğiniz renkte ve sıklıkta  ( İlmek sayısı/m2 ) TAÇ CAMİ HALISI kalitesi ve tecrübesiyle sizlere sunuyoruz. Ürünlerimizi " Fabrika Teslim " ve " Montaj Dahil " olmak üzere iki farklı seçenekte sunmaktayız.


Fabrika Teslim (Nakliye ve Montaj Hariç) satışlarımızda; Halılarımızı maliyetlerine yakın, uygun fiyat garantisi ile sizlere sunuyoruz. İsterseniz halınızı imalat sonrası Gaziantep'te bulunan fabrikamızdan kendiniz aldırabilirsiniz. İsterseniz şehiriçi servisimizle belirttiğiniz ambar kargoya veya nakliye ile sizin adınıza biz teslim ederiz. Yurtiçi ve Yurtdışı satışımız vardır.


Montaj dahil satışlarımızda; Halılarınız imalat sonrası tarafınıza bilgi verilerek ambarlar aracılığıyla ücretsiz olarak tarafınıza gönderilir. Sonrasında uzman ekibimiz adrese gelip, birinci sınıf işçilikle montajını yapmak suretiyle tarafınıza %100 memnuniyet hedefiyle halılarınızı teslim eder. Yurtiçi ve Yurtdışı projeler için montaj ekibimiz mevcuttur.


Taç Cami halıları; Cami ve cemaatin memnun kalacağı konforda özenle ve ince işçilikle üretilmektedir. Malzemelerin tamamı birinci sınıf, esnek, sağlığınıza özen gösteren, kolay temizlenebilir ve yıkanabilir özelliklerde olup çok dayanaklıdır. Uzun yıllar içiniz rahat bir biçimde halılarımızı kullanabilirsiniz. 


" Güven Kontrole Mani Değildir. "


"TAÇ HALI" markasının değişmez prensipleri: " Daima dürüstlük, kaliteli ürün ve hizmet ile zamanında teslim " olmuştur. Satış sırasında konuşulan, anlaşılan her detay GARANTİ altındadır. Halının sıklığı, ( Kilo/Metrekare) fiyatı ve diğer belirlenen detaylar iş bitiminde kontrol edilir. Aksi bir durumda Halılar sorgusuz iade alınır.


Sorularınız ve istekleriniz için bize 0212 884 27 27 veya 0532 297 18 98 no'lu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Göster:
Sırala:

TAÇ CAMİ HALISI ASB 27b

TAÇ CAMİ HALISI ASB 30d

TAÇ CAMİ HALISI ASB 52

TAÇ CAMİ HALISI ASB 58

TAÇ CAMİ HALISI ASB 61

TAÇ CAMİ HALISI ASB 64

TAÇ CAMİ HALISI ASB 65

TAÇ CAMİ HALISI ASB 66

TAÇ CAMİ HALISI ASB 67

TAÇ CAMİ HALISI ASB 68

TAÇ CAMİ HALISI ASB 69

TAÇ CAMİ HALISI ASB 70

TAÇ CAMİ HALISI ASB 71

TAÇ CAMİ HALISI ASB 72

TAÇ CAMİ HALISI ASB 73

TAÇ CAMİ HALISI ASB 74

TAÇ CAMİ HALISI ASB 75

TAÇ CAMİ HALISI ASB 76

TAÇ CAMİ HALISI ASB 77

TAÇ CAMİ HALISI ASB 78

TAÇ CAMİ HALISI ASB 79

TAÇ CAMİ HALISI ASB 82

TAÇ CAMİ HALISI ASB 84

TAÇ CAMİ HALISI ASH 77

TAÇ CAMİ HALISI ASH 27b

TAÇ CAMİ HALISI ASH 30d

TAÇ CAMİ HALISI ASH 55 Yeni

TAÇ CAMİ HALISI ASH 55

TAÇ CAMİ HALISI ASH 58

TAÇ CAMİ HALISI ASH 61

TAÇ CAMİ HALISI ASH 64

TAÇ CAMİ HALISI ASH 65

TAÇ CAMİ HALISI ASH 66

TAÇ CAMİ HALISI ASH 67

TAÇ CAMİ HALISI ASH 68

TAÇ CAMİ HALISI ASH 69

TAÇ CAMİ HALISI ASH 71

TAÇ CAMİ HALISI ASH 72

TAÇ CAMİ HALISI ASH 73

TAÇ CAMİ HALISI ASH 74

TAÇ CAMİ HALISI ASH 75