Burdur Cami Halısı

Gönderen TacHali 02/02/2018 0 Yorumlar

 

 

BURDUR CAMİ HALISI

 

 

Tac-hali-katalog

Burdur cami halısı denildiğinde akla, yüksek standartlı son teknoloji tezgahlarda üretilen, sağlamlığını ve kalitesini kanıtlamış Taç Cami Halısı gelir. 


Taç Halı olarak; müşterilerimizin ürünlerimizi uzun yıllar konforlu bir şekilde kullanılabilmeleri amacıyla, kullanım yerinin coğrafi ve iklim koşullarını da göz önünde alarak üretim yapmakta, ürünlerimizden kendilerine en uygun gördüklerimizi tavsiye etmekteyiz.

 

Taç Cami halıları; Yılların satış ve üretim tecrübesini müşterilerinin hizmeti için kullanan, onların menfaatini kazancından öncelikli gören bir anlayışla hizmet vermektedir. Ürün kalitesine olduğu kadar dürüstlüğü de ilke edinmiş firmamız; en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmayı ilke edinmiştir. Taç Halı olarak biliriz ki müşterilerimizin memnuniyeti; yıllarca sürecek bir dostluğun temelleri olacaktır. Bu sebeple gerek satış öncesi, gerekse satış sonrası verdiğimiz sözlerin yerine getirilmesine son derece özen gösteririz. Üstün kalitesi, estetiği ve eşsiz güzelliği ve daha önemlisi yıllarca konforunu koruyan sağlamlığı sebebiyle Burdur cami halılarında ve diğer illerimizde cami halısı tercihiniz Taç Halı olsun.

 

 

Taç Halı olarak biliriz ki müşterilerimizin memnuniyeti yıllarca sürecek bir dostluğun temelleri olacaktır. Bu sebeple gerek satış öncesi, gerekse satış sonrası verdiğimiz sözlerin yerine getirilmesine son derece özen gösteririz.  

 

 

 


 

 

Özgün tasarımlarıyla çok beğenilen Burdur cami halılarından bazı örnekler:

 

 

 

BURDUR / 

 

 

Cami-Halisi-BilecikCami-Halisi-Bilecik

Cami-Halisi-BilecikCami-Halisi-Bilecik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BURDUR / 

 

 

Cami-Halisi-BilecikCami-Halisi-Bilecik

Cami-Halisi-Bilecik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: Burdur-Cami-Halisi

Yorum yapın