Muğla Cami Halısı

Gönderen TacHali 02/02/2018 0 Yorumlar

 

 

MUĞLA CAMİ HALISI

 

 

Tac-hali-katalog

Muğla cami halısı denildiğinde akla, yüksek standartlı son teknoloji tezgahlarda üretilen, sağlamlığını ve kalitesini kanıtlamış Taç Cami Halısı gelir. 


Taç Halı olarak; müşterilerimizin ürünlerimizi uzun yıllar konforlu bir şekilde kullanılabilmeleri amacıyla, kullanım yerinin coğrafi ve iklim koşullarını da göz önünde alarak üretim yapmakta, ürünlerimizden kendilerine en uygun gördüklerimizi tavsiye etmekteyiz.

 

Taç Cami halıları; Yılların satış ve üretim tecrübesini müşterilerinin hizmeti için kullanan, onların menfaatini kazancından öncelikli gören bir anlayışla hizmet vermektedir. Ürün kalitesine olduğu kadar dürüstlüğü de ilke edinmiş firmamız; en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmayı ilke edinmiştir. Taç Halı olarak biliriz ki müşterilerimizin memnuniyeti; yıllarca sürecek bir dostluğun temelleri olacaktır. Bu sebeple gerek satış öncesi, gerekse satış sonrası verdiğimiz sözlerin yerine getirilmesine son derece özen gösteririz. Üstün kalitesi, estetiği ve eşsiz güzelliği ve daha önemlisi yıllarca konforunu koruyan sağlamlığı sebebiyle Muğla cami halılarında ve diğer illerimizde cami halısı tercihiniz Taç Halı olsun.

 

 

Taç Halı olarak biliriz ki müşterilerimizin memnuniyeti yıllarca sürecek bir dostluğun temelleri olacaktır. Bu sebeple gerek satış öncesi, gerekse satış sonrası verdiğimiz sözlerin yerine getirilmesine son derece özen gösteririz.  

 

 

 


 

 

Özgün tasarımlarıyla çok beğenilen Muğla cami halılarından bazı örnekler:

 

 

MUĞLA / MERKEZ / OSMAN GAZİ DERELİ CAMİ

 

Cami-Halisi-MuglaCami-Halisi-Mugla

Cami-Halisi-Mugla

Cami-Halisi-Mugla

 

 

 

 

 

Cami-Halisi-Mugla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MUĞLA / FETHİYE / ERENDİBİ CAMİ

 

Cami-Halisi-MuglaCami-Halisi-Mugla

Cami-Halisi-Mugla

Cami-Halisi-Mugla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MUĞLA / MİLAS / HACI İLYAS CAMİ 

 

Cami-Halisi-MuglaCami-Halisi-Mugla

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: Mugla-Cami-Halisi

Yorum yapın