ANKARA CAMİ HALISI

 

 

Tac-hali-katalog

Ankara cami halısı denildiğinde akla, yüksek standartlı son teknoloji tezgahlarda üretilen, sağlamlığını ve kalitesini kanıtlamış Taç Cami Halısı gelir. 


Taç Halı olarak; müşterilerimizin ürünlerimizi uzun yıllar konforlu bir şekilde kullanılabilmeleri amacıyla, kullanım yerinin coğrafi ve iklim koşullarını da göz önünde alarak üretim yapmakta, ürünlerimizden kendilerine en uygun gördüklerimizi tavsiye etmekteyiz.

 

Taç Cami halıları; Yılların satış ve üretim tecrübesini müşterilerinin hizmeti için kullanan, onların menfaatini kazancından öncelikli gören bir anlayışla hizmet vermektedir. Ürün kalitesine olduğu kadar dürüstlüğü de ilke edinmiş firmamız; en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmayı ilke edinmiştir. Taç Halı olarak biliriz ki müşterilerimizin memnuniyeti; yıllarca sürecek bir dostluğun temelleri olacaktır. Bu sebeple gerek satış öncesi, gerekse satış sonrası verdiğimiz sözlerin yerine getirilmesine son derece özen gösteririz. Üstün kalitesi, estetiği ve eşsiz güzelliği ve daha önemlisi yıllarca konforunu koruyan sağlamlığı sebebiyle Ankara cami halılarında ve diğer illerimizde cami halısı tercihiniz Taç Halı olsun.

 

 

Taç Halı olarak biliriz ki müşterilerimizin memnuniyeti yıllarca sürecek bir dostluğun temelleri olacaktır. Bu sebeple gerek satış öncesi, gerekse satış sonrası verdiğimiz sözlerin yerine getirilmesine son derece özen gösteririz.  

 

 

 


 

 

Özgün tasarımlarıyla çok beğenilen Ankara cami halılarından bazı örnekler:

 

 

ANKARA / BASINEVLERİ EMRAH CAMİ

 

Cami-Halisi-ankaraCami-Halisi-ankaraCami-Halisi-Ankara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ANKARA / ŞENTEPE CAMİ

 

Cami-Halisi-AnkaraCami-Halisi-Ankara

Cami-Halisi-Ankara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ANKARA / TEMELLİ / YENİDOĞAN KÖYÜ CAMİ

 

Cami-Halisi-AnkaraCami-Halisi-Ankara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ANKARA / ESERTEPE CAMİ

 

Cami-Halisi-AnkaraCami-Halisi-Ankara

Cami-Halisi-Ankara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ANKARA / ÇAYYOLU / GORDION AVM MESCİDİ

Cami-Halisi-AnkaraCami-Halisi-Ankara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ANKARA / GÖLBAŞI / TEDAŞ MESCİDİ

Cami-Halisi-AnkaraCami-Halisi-Ankara