Taç Cami Halısı Katalog

Gönderen TacHali 25/04/2016 1 Yorumlar Cami Halımızı Seçerken...,

 

 

 

tachali_cami_halisi_katalog_flipTaç Cami Halısı Flip Kataloğu

 

Taç Cami ve Mescit Halısı kataloğumuzu burayı tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. Şayet kataloğumuzu bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız aşağıdaki linki tıklayarak .PDF dosyası olarak kataloğumuzu görüntüleyebilir ve hatta bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

 

 

 

 

tachali_cami_halisi_katalog_pdfTaç Cami Halısı PDF Kataloğu

 

Taç Cami ve Mescit Halısı kataloğumuzu burayı tıklayarak PDF dosyası olarak görüntüleyebilir hatta bilgisayarınıza ve/veya akıllı telefonunuza indirebilirsiniz.

 

 

1 Yorumlar

Mehmet KARAKAŞOĞLU:
24/10/2016, 09:48:50 PM
Yanıtla

Cami halısı için çok geniş kapsamlı bir araştırma yaptık Ankara'daki camimiz için bir sürü Web sayfası ve katalog araştırdık. Cami halımızı yapılan hayırlar ile yaptıracağımız için. En çok sizin yapmış olduğunuz sayfayı ve özellikle kataloğunuzu beğendik. Katalog önümüzde bakar gibi bütün ürünleri inceleme ve karar verme şansımız oldu. Hem çok güzel Hem de bir O kadar anlaşılır bulduk... Emeğinize sağlık, işiniz gücünüz hep rast gitsin inş.

Taç Halı:
24/10/2016, 09:54:12 PM

Öncelikle beğeninizi belirttiğiniz için teşekkür ederiz. Bu işlerin kuruş kuruş biriktirilerek hayırlara dönüştürülmesindeki zorlukları iyi biliriz. O nedenle fiyat ve kalite politikamızı titizlikle uygularız. İyi dilekleriniz için de ayrıca teşekkür eder, hayırlı günler dileriz.

Yorum yapın